Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindenki naponta fürdik vagy...

Mindenki naponta fürdik vagy zuhanyozik manapság?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én,pl.igen,de nem mindenkinél ugyanaz a szokás tisztálkodás terén.
2018. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Pontosan Ugyanezt akartam kérdezni a napokban!

Mert nálunk úgy van(vagyis gyerekkoromabn az volt hogy heti egyszer van hajmosás.Anyukánk minden vasárnap megfürdetett minket.Aztán olyan 5.osztály körül heti 3x jártunk edzésre,azután mindig zuhanyoztam este.Mostmár nem járok viszont hajat még mindig egyszer mosok egy héten.Plusz, rászoktam a mindennapos zuhanyzásra, és azt hiszem hogyha nem végzel komolyabb fizikai munkát ,akkor felesleges.Csak éppen megmosod az arcod vl,meg a lábad....

Hát nálunk ez volt,de ne pontozzatok le miatta😂

2018. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem mindenki.
2018. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Barátom húga már kétszer is volt kint Németországban két különböző családnál, és azt mesélte hogy mindkét családban csak 3-4 naponta zuhanyoztak az emberek. Szerintem érdekes hogy ott ez a normális, én mondjuk mindennap fürdök mert így érzem komfortosan magam, de ha két napig nem fürdik valaki az is abszolút belefér.
2018. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Egyáltalán nem mindenki. Csomó embert ismerek aki 2 naponta szokott. A szüleim se fürödnek naponta, ők ahhoz vannak szokva amikor még nem volt bent meleg víz. Nálunk is régen heti nagy fürdés volt, közte meg max lavórban. Mikor lett fürdőszobánk 97ben akkor én rászoktam a napi gyors zuhanyra mert sportoltam de néha kimaradt 1-2 nap ha épp nem csináltam semmit és egész nap a házban ültem. Gimis koromban a koliban viszont már annyira ráálltam a napi zuhanyra hogy azóta is azt tartom.
2018. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden nap lezuhanyzok.Nyáron napi 2x is. Nem tudnám elképzelni,hogy kimaradjon.Volt egy fuvar miatti küldföldre utazás,ahol sajnos első este egy raktárban szállásoltak el minket ahol nem volt víz...Nagyon szenvedtem,popsitörlő kendővel töröltem magam végig tetőtől talpig. :D Másnap este a szállodában alig lehetett kirobbantani a fürdőszobából :) Mondjuk én mániákus vagyok,állandóan kezet mosok,kint az utcán folyton kézfertőtlenítőzök.Muszáj,hogy minden tiszta legyen körülöttem (otthon)és akkor is kezet mosok,mert ki tudja... :D Koszt,pacát,maszatot nem viselek el ruhán.Közvetlen rokonaim és a páromon kívűl nem szivesen nyúlok hozzá senki máshoz,legyen az bármilyen jó ismerős.Ha jön hozzánk valaki,miután elment kezdek wc-t ,villanykapcsolókat,kilincseket stb...fertőtleníteni. Mindent amihez hozzáért.Ez nem normális sajnos,de egyébként ezt a vendégek előtt nem csinálom,nehogy megbántsam Őket. Sajnos ez időközben vált ilyenné,párom édesapja sokat járt/jár hozzánk és nem tisztálkodik,(nincs fürdés,hajmosás,körömvágás),ruhái sem tiszták,wc használat után kézmosás nincs. Bár azóta ha jön,megkérem,hogy menjen fürdeni,ruháit mosom,wc után megkérem,hogy menjen kezet mosni,körmeit,haját vágom. Sajnos ha nem figyeli senki elsalmposodik.
2018. nov. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!