Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem eszem sokat miert...

Ha nem eszem sokat miert vagyok naponta 3x a wcn?

Figyelt kérdés

a gyakori szekeles mi miatt lehet

minden alkalommal nagy mennyisegben van szekletem, pedig a bevitt taplalek mennyisege ezt nem indokolja


az elmult 24 oraban ettem 200gr rizst, 300gr csirkemellet es 4-5 almat


ehhez kepest most voltam masodszor nagy wc-n es annyi kijon belolem hogy alig megy le a lefolyon ..


beteg vagyok vagy mi ez??

ezt tart kb. 2 hete


2017. nov. 13. 18:28
 1/5 A kérdező kommentje:

es azt elfelejtettem hogy a legkellemetlenebb:

ugy fel vagyok puffadva mintha terhes lennek

2017. nov. 13. 18:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Az emberben jóval több széklet van, mint azt te gondolnád.

Mondok egy egyszerű példát. El kell menned végbéltükrözésre. Előre megmondják, hogy aznap ne egyél, ne igyál, csak előtte lévő nap utoljára bizonyos időpontban. A vizsgálat hosszú-hosszú órákkal van az utolsó étkezésed után. Kapsz beöntést a vizsgálat előtt. És bizony lesz székleted, nem is kevés.

Vagy egy jóval egyszerűbb példa. Elkapsz egy hányós-hasmenéses vírust. 3 napig hánysz és székelsz egész nap, de enni egy falatot sem bírsz. Mégis 3 napig a WC-n ülsz.

Szóval nem kell sokat enned ahhoz, hogy legyen székleted. Illetve ha keveset eszel és eszel valami olyat, ami még lágyítja is a székleted, akkor lehet hasmenésed is.

Viszont nem ártana, ha rendesen táplálkoznál, mert ez borzasztó kevés, amit te megettél.

2017. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél többet és változatosabban. Amúgy stressz, idegeskedés? Ezekkel, hogy állsz?
2017. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szerintem tul sok rosttartalmu etelt eszem


amikor nem eszem sok rostos etelt ilyen problemam nincsen de felek elhizom

kenyer, peksuti, tartositott csomagolt szenhidratos dolgok pl .seven days croissant

ezektol nincs semmi bajom

2017. nov. 13. 18:40
 5/5 A kérdező kommentje:

lehet hogy allergias vagyok a rostra?

letezik ilyen?


nagyon felek hogy valami komoly bajom van

2017. nov. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!