Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak itt Bulimiások vagy...

Vannak itt Bulimiások vagy anorexiások? (Olyanok akik még nem gyógyultak ki)

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Egészen biztos vagyok benne.
2018. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jelen.

Anorexiás voltam, és bulimiás lettem

2018. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En meg nem gyogyultam meg, csak gyogyulo folyamatban vagyok.
2018. jan. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Jelen
2018. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van valami csoport vagy kozossek olyanooknak akik fogyni akarnak, tanácsokat várnak (nem gyógyuláshoz, nem vagyok beteg)?

173cm/50kg szoval olyanoknak ahol csak egy par kilo felesleggel rendelkezoknek adnak tamacsot akar jelemlegi anasok?

2018. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jelen Utolsó, angol nyelvű fogyozós csoportok vannak, ahol segítenek fogyni és egészséges életmódot folytatni.

Beléptem egy pro-mia csopotrtba is, de csak pár naponta beírja az admin, hogy milyen jót hányt, szóval 0 segítség

2018. szept. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pro-ana pedig detto. 50 kilorol de akard a par kilo minuszt mert azt hiszedcsak annyit szeretnél... elérve a célsúlyt idő után még lejjebb mennél. Én is csak 38 kg akartam lenni... 36-nál kötöttem ki és 34-re akartam lemenni épp amikor megállított
2018. szept. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ak.Szóval lépj be egy csoportba ahol megtanítanak egészségesen étkezni,keress fel pszichológust és dietetikust és gyorsan próbálj meg ebből kiszabadulni amíg még lehet.38 kilósan én is mondtam,nem vagyok beteg csak mégminusz kg
2018. szept. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
(Én írtam, hogy 50kg vagyok.) Köszi az infót! Azóta is küzdök, jelenleg 45kg vagyok, de ingadozok 45-48 között egyszer falok egyszer koplalok! Nem találtam semmilyen motiváló sitetot sajnos.
2018. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Küldtem személyes üzenetet benne egy anorexiásokat és bulímiásokat segítő gyógyuló csoporttal amiben olyanoktól lehet segítséget vagy támogatást kérni, akik úgyszintén étkezési zavarokkal küzdöttek vagy küözdenek, hasznos tqanácsokkal látnak el, mivel nagy létszámú a csoport, eléggé aktív, napi 50 megosztás van, hazsnos információk, mellette játékok is.

Én oda léptem be, amikor eldöntöttem, hogy a gyógyulás útjára lépek és azta is hűséges tag vagyok. :)


Akit érdekelne esetleg, írjon nekem és küldöm a linket.

2018. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!