Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki alakulhatott ettől ez ami...

Ki alakulhatott ettől ez ami most van nekem vagy nem?

Figyelt kérdés
sziasztok kb 2 hónapja küzködök egy problémával próbálok röviden fogalmazni hát ha tudtok segíteni..vérvételem volt ott egy nagyon minnimálisat magas volt a bilirubin szintem és a gyógyszerészem ajánlotta a Rowacol nevű kapszulát hogy szedjem na de én 3 napig szedtem és utána a következő tüneteim lettek..állandó bélhangok és bélgáz eresztés le is álltam vele..de utána kialakult nálam egy gyomorsav probléma is..gyomortükrözésen voltam de annak az eredményét kedden tudom meg mert találtak fehér darabkákat a nyombél részénél..UH-n is voltam minden rendben van ez epémmel is de felhívta ott az orvos a figyelmemet hogy lehet epe probléma akár ennek ellenére..a házi orvosom és mindenki a stresszre keni de tudom míg nem szedtem azt a tablettát semmi bajom nem volt..a székletem is zsíros:/ elkezdtem probiotikumot szedni és néha látni hogy a széklet eleje kemény és minnimális helyen barna is de utána vagy zöld vagy világos barna..hozzáteszem szedek étrend kiegészítőt:( totál elvagyok keseredve..valaha megfogok gyógyulni?

2018. jan. 14. 09:29
 1/2 A kérdező kommentje:
fogytam is valamennyit és jövőhéten tervezek vérvételre megint menni mert ez nem állapot szerintem..csak félek valami iszonyatosan komoly bajom van :( hasfájásom nincs ha volt is max nagyon picit de ez nem volt jellemző:(
2018. jan. 14. 09:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :)) ne csüggedj, én is az epémmel küzdök, nekem is magas volt a bilirubin szintem, állítólag epesár miatt. Nekem hányingerem van, a szemem alja is be volt sárgulva. Először Bileclar-t szedtem, aztán a szemsárgaság miatt visszamentem orvoshoz, aki Mezymet írt fel. Mikor elfogyott a Bileclar Rowacholt szedtem, de nekem nem jön be.


Szinte 2 hónapja hányingerem van bár már csillapodott valamennyire és nekem is egyszer világosabb, egyszer normálisabb a székletem :S Az egyetlen amit tenni tudok, az a kitartó diéta, bár akármennyire diétázom a hányinger marad.


Én sem akarok örökké így élni, reménykedem, hogy a diéta valamikor meghozza a hatását, vagy kiürül az epém. Bár nekem epesövényem is van (születési "rendellenesség"), ami miatt nehezebben ürül az epe. De jó, igaz?


Kitartást! Nem vagy egyedül.

2018. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!