Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy ettől alakulha...

Lehetséges hogy ettől alakulhatott ki így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Kezdem az elején! Januárban volt egy méhenkívüli terhességem, megműtöttek de nem vették ki a petevezetékemet. Azóta rendesen menstruálok mondható hogy teljesen szabályosak a ciklusaim (27-28-29 naposak)

Eldöntöttük a párommal hogy szeretnénénk kisbabát, persze egyfolytában nézelődök keresgetek cikkeket a méhen kívüli terhességről.

Pont most néztem egy kisfilmet arról hogy attól alakulhat ki hogy valami korábbi valamilyen gyulladástól heggesedés alakulhat ki a vezetékben és ezért ott ágyazódik be a pici:( Elkezdtem gondolkodni és kb4 éve volt hogy vagy 2 hónapig folyamatosan gombás fertőzésem volt persze minden héten a dokinál ültem mire találat egy jó kúpot rá, na szerencsére azóta semmi gáz nincs ezzel. de szerintetek ez okozhatta azt hogy méhen kívüli lett a kicsikém? Ebben a hónapban elkeztem szedni a Gravidát és ha minden igaz már volt pé-m is de szerintem nem középidőben kb olyan 10-dik napon volt ilyen átlátszós nyákom, szrintetek ez az lehettett? Teljesen bepánikoltam hogy mivan ha megint megtörténik:(( Szívesen fogadok bármilyen tanácsot!!!!


2012. máj. 19. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a hegesedés, gyulladás okozhatja, de szerintem a gombás fertőzés pont nem okoz ilyen "tüneteket". Inkább a gyulladásos megbetegedésektől alakulhat ki, de ne pánikolj előre, minden rendben lesz. Pozitív hozzáállás!!
2012. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Arra nem emlékszem hogy valaha is lett volna valamilyen gyulladásom, biztos éreztem volna ha van.

Nekem azt mondta a doki hogy valamilyen szűkület miatt alakulhatott ki, de most hogy kimetszette ott ahol volt a probléma mostmár megszünt a szűkület? Bár biztos marad valami heggesedés a vágás miadt attól még lahet baj?

2012. máj. 19. 12:34
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de a problémát a doki nem oldotta meg, az ok, amiért a petevezetékben tapadt meg a baba, valószínűleg még mindig megvan. Az én dokim azt mondta, ő inkább kivenné a problémás petevezetéket ilyen esetekben. Persze mostanában nagy divat, hogy mentsük meg a petevezetéket, de attól, hogy megvan, nem biztos, hogy a funkcióját el is tudja látni. :-(

De lehet, hogy szerencséd lesz, vagy épp a másik oldalról jön a petesejt, és akkor jó esélyed van hogy jó helyen lesz a baba.

2012. máj. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!