Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint egy éve tartó...

Több mint egy éve tartó derékfájdalom miatt ami lábba sugárzik, ma kaptam egy szteroidos injekciót. A fájdalom amit most érzek normális?

Figyelt kérdés
Kaptam már egyszer ilyet, pár évvel ezelőtt.De nem emlékszem rá,hogy akkor is ennyire fájt-e mindenem mint most. Borzasztóan fáj a derekam a lábaim a farok csontom...az injekció előtt nem fájt ennyire. Valyon ez normális,az injekció miatt lehet?
2018. jan. 15. 19:25
 1/3 anonim válasza:
Előfordulhat h gerincsèrved van. Ez csak rosszabbodni fog ha nem vègzel megfelelő hàt ès hasizom erősìtő gyakorlatokat. Egy röntgen vagy MRI vizsgálat kimutatná.Èn is megcsináltattam.
2018. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos a gerincsérv ill. ahhoz kapcsolódó vírusos ideggyulladás, de arra megfelelő gerinctorna kell, ki kell próbálni a gerincnyújtó padot. Több év után 1 injekció semmire nem jó.
2018. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az mri-vizsgálaton az alsó porcok laposabbak, egy kis kitüremkedés látszik az alsó két csigolyánál. Ami nem ér ideget. Az orvosok szerint nem rossz az eredmény és szerintük gyógytornával és a hátizmok megerősítísével elmúlik majd a fájdalom. De most napok óta fáj a farok csontom és mind két lábam. Az elmúlt egy évben nem volt ilyen fájdalmam... Ezért is gondoltam hogy az injekció miatt lehet de már magam se tudom.
2018. jan. 16. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!