Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha figyelitek az idő múlását,...

Ha figyelitek az idő múlását, nektek is gyorsan telik?

Figyelt kérdés

Nap mint nap csak azt figyelem hány óra, megint felkelek, megint elalszok és ebbe beleőrülök. Valaki volt így vele?

Mert nekem egy nap így már kb félnek tűnik.



2018. jan. 17. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is gyorsnak érzem. Ugyanez, felkelek, iskola, itthon kicsit sorozatozok, olvasok meg ugye tanulok aztán alvás. És kezdődik minden újra.Jó azért suliban történik ez-az, de engem az idegesít, hogy valaki megkérdezi mi újság, és a sulin kívül nem tudok mást mondani :D

Alig várom, hogy szeptembertől egyetemista legyek, mert Budapesten leszek, új emberekkel, új környezet, mert a mostani sulimban lehúztam 6 évet (nyelvi előkészítős voltam most meg OKJ-s képzésen vagyok ugyanott) és már mindent unok ott:D

2018. jan. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy ördögi kör, egy mókuskerék


Reggel felkelek, munka, hazaérve masodallas, vagy eppen van tennivaló.


Utána meg már sajnálom hogy le kell feküdni aludni, mert eltelt a nap, úgy, hogy csak a kötelességeimet csináltam..és másnap kezdődik újra előről.

2018. jan. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!