Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Home made denevérpadnak van...

Home made denevérpadnak van értelme?

Figyelt kérdés
Otthon szoktam csinálni, hogy a ferde haspadom, ami kb 30 fokos, felteszem a hátsó lábait egy kb 35 centis lábtámaszra így a döntés szöge 45 fok. Kb napi 10 percet lógatom magam rajta, többet nem tudom mert a fejembe megy a vér és rosszul leszek. Így van értelme ennek? Hátproblémákat szeretnék megelőzni vele, közben érzem azért hogy húzódik a hátam, de denevérpadn nem voltam, nincs összehasonlítási alapom

2018. jan. 17. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Porckorong túltereléssel kapcsolatos gerincproblémákra kifejezetten előnyös, de alkalmanként valóban csak pár perces használat van (ami persze naponta többször is igénybe vehető szükség esetén). A vérnyomást valóban érdemes mérni közben, bár elvben az emberi keringési rendszer (egészséges embernél) ezt elviseli. Megelőzésre talán nem igazán alkalmas, hiszen a porckorongok magassága az élet során szinte "törvényszerűen) csökkenés ez a testmagasság csökkenéssel arányos de túlterhelésre fellépő enyhe (ideg)fájdalmak csökkenthetők vele.
2018. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha naponta 1430 percig rossz a tartásod, akkor a napi 10perc nem fogja helyre tenni te Einstein.
2018. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy mondtam volna, hogy egész nap szar a tartásom te gyökér. És képzeld el, rendszeresen! napi tíz perc is nagyon jótékony hatású tud lenni. Én hasznos véleményeket kértem, nem egy olyan dilettáns gyökér válaszát mint te! Van fodrász ismerősöm, akinek ez a napi 10 perc jelentős javulást hozott az addig semmire nem ragáló derék és hátfájdalmára... So F U and have a nice day!
2018. jan. 18. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem fejjel lefelé lógni.Keress rá az evminov gerincpadra YouTube-on
2020. máj. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!