Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sikítás álmomban. Normális?

Sikítás álmomban. Normális?

Figyelt kérdés

2017 karácsony előtt arra ébredtem félálomból (majdnem aludtam, már nem is tudtam magamról), hogy sikítok. Tesóm - aki egy szobában van velem - is hallotta, és kérdezte is, hogy mi történt. Nagyon megijedtem, ilyen azelőtt sosem fordult elő velem. Aztán pár napja újra megtörtént, csak aludtam teljesen, és úgy ébredtem fel rá. Tesóm megint hallotta. Tegnap viszont még csak akkor kezdtem volna el sikítani, mikor felébredtem.

Ezek a sikítások, mivel nem nyitott szájjal alszok, így csukott szájjal történnek, szóval nem nagyon hangosak. De rémisztőek.

Leszögezem, hogy NEM álmodtam semmit akkor, és ezeken az éjszakákon egyáltalán. Szóval nem rémálom volt.

Anyám szerint pszichés okai vannak (elvált szülők, iskolai stressz, napi max 5 óra alvás stb..)

De talán valami betegség, vagy nem tudom, viszont nagyon aggaszt. Történt ilyen mással is? Ha igen, mitől lehet?

17/L



2018. jan. 17. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álmaid többségét elfelejted a felébredés pillanatában.

Amúgy ez nem orvosi téma?

2018. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elsőnél még csak nem is aludtam teljesen. Biztos, hogy nem álmodtam semmit. Általában akik rosszat álmodnak és sikítanak, akkor sikítanak, mikor felébrednek, én viszont alvás közben tettem.
2018. jan. 18. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont hogy alvás közben fordul elő ilyen. Igaza van anyukádnak, ki vagy készülve idegileg.
2018. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!