Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy srác...

Az mit jelent ha egy srác akit néha látok a gimiben lefogott az álmomban, és konkrétan kijelentette hogy meg fog fektetni?

Figyelt kérdés
A helyszínre már nem igazán emlékszem(talán egy parkoló volt,és azt hiszem suliból jöttem,mostani volt az idôjárás,csak a ballonkabátom volt rajtam, amit már egy ideje leváltottam a téli kabátomra), amikor felkeltem még több dologra emlékeztem az álomból, de most már csak erre a jelenetre emlékszem.Úgy kell elképzelni h a földön térdelek, a srác pedig fölém magasodva lenyomja a vállaimat(eléggé erôsen) és miközben lenéz rám, mondja. Arra már nem emlékszem h pontosan mit mondott csak a lényegét,h meg akar fektetni.Én meg néztem föl rá, és eléggé sírtam, mert hát olyan volt mint ha meg akarna erôszakolni. De az volt a fura, hogy annyira nem bántott a dolig, inkább csak sokkolt. Szerintetek mi lehet? (nem hiszem h tetszik srác, mert h más tetszik, az is szerepelt az álmomban, csak nemtudom hol, vagy ugyan abban az álomban volt-e egyáltalán:/)

2017. dec. 9. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Érdekel a srác.
2017. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért sírtam ami ahogy olvastam a félelem jelentése. Bármit is jelent h ez a srác volt benne az álmomban, sztem pont nem azt jelenti h érdekel a srác..
2017. dec. 11. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

De, érdekel. Hogy aztán tetszik-e, az jó kérdés.

Azért sírtál, mert féltél a helyzettől.

2017. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És es az érdeklôdés lehet jó, és rossz is? (pl. nem szimpi, vagy pont az ellentéte?)
2017. dec. 12. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindkettő lehet.

Az biztos, hogy nem közömbös.

2017. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ennek az álomnak lényegében az volt a jelentése h nem közömbös nekem a srác, és félek attól a helyzettôl, hogy ha egy hasonlóba(meg akarnak erôszakolni) keveredek, akár bárkivel?
2017. dec. 12. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez már inkább belemagyarázás.

Túl sokat szerintem nem érdemes ezzel foglalkozni.

2017. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat:))
2017. dec. 13. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!