Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozza ezt? Rendszertelen...

Mi okozza ezt? Rendszertelen alvás, táplálkozás, vagy mi?

Figyelt kérdés

Mostanában néha érzek egy nagyon enyhe fájdalmat a szívem körül, elég rendszertelenek voltak a napjaim, sokszor későn feküdtem, volt hogy keveset aludtam, volt hogy nagyon sokat.....


Amúgy sportolok, nincs rajtam túlsúly, táplálkozásra is figyelek úgy ahogy.(nemrég volt egy időszak mikor nagyon rendszertelenül kajáltam) Szoktam hideg vízzel zuhanyozni, nagyon sok sportoló meg mások is csinálják, nem hiszem hogy az árthat, vagy mégis? Mi lehet az oka?

Mostmár kezdem úgy érezni, hogy túlságosan rágörcsölök erre, van amikor nem tudom eldönteni, hogy most fáj vagy csak beképzelem, olyan is van hogy úgy érzem fáj, aztán ha valami eétereli a figyelmem, akkor nem érzem.



2018. jan. 18. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha elmennél a kardiológiára és ott megnyugtatnának, hogy semmi bajod.
2018. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki nem lát beléd, és ez nem vicc. Menj el dokihoz, ha nincs bajod, megnyugszol, ha meg van, kezelik és megúszol egy sokkal nagyobb bajt. Attól meg, hogy "másoknak" nem árt a hideg víz, nem biztos, hogy neked se. Nem vagyunk egyformák.
2018. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem alvástól van. Nálam is ez szokott lenni, ha nem alszom eleget.
2018. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mcsviktor365 válasza:
Ezt több minden okozhatja, akár stressz is.
2018. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!