Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ti mit használt...

Szuzykaaaa kérdése:

Mit csináljak? Ti mit használtok ez ellen? Milyen gyógyszert szedtek? Milyen orvoshoz mentek?

Figyelt kérdés
Voltam már orvosnál is vele de nem adott semmit csak sav lekötot meg hányinger ellen gyógyszert. Refluxos vagyok. A torkom kapar és olyan érzésem van mintha köhögni kellene, és az orromból a torkomba csurog valami meg be van dugulva! A gyomrom van annyira nem érzem a savat inkább ez zavar! Kérlek segítsetek mert már egy hete nem alszok miatta szinte semmit. Pedig az ágyam és a parnám is meg van emelve már és még úgy is .
2018. jan. 20. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok refluxos, de ajánlom ezt a cikket:

[link]

2018. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat koszonom , bár most nincs bodza idő sajnos.
2018. jan. 20. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Enyhe esetre pl Rennie,, súlyosabb esetre Gaviscon és Rabyprex.
2018. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem pantoprozolt írtak ki estére de nem használ , napközben pedig acidogitot szedek. És semmitől nem akar csillapodni
2018. jan. 20. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki amiket írtam
2018. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
háziorvos kiírja
2018. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De hétvégén sajnos nincs házi orvos és most nagyon erős a köhögés ingerem
2018. jan. 20. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálj Salvus vizet inni, az anyukámnak ez segít.
2018. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta a házi orvos hogy az nem jó mert az csak le köti a savat és nem oldja emiatt a sav termelődik majd a hasban és csak több lesz
2018. jan. 21. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!