Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete viszketek, de nagyon!...

2 hete viszketek, de nagyon! Mi ez?

Figyelt kérdés

Szinte az egész testem viszket, egész nap vakarozom. A fejborom, a melleim, főként a mellbimbóm, a hátam. Megorulok, lassan 2 hete tart es nem szűnik. Mitől lehet ez? Nem latok semmilyen elváltozást magamon, még csak nem is piros a bőröm, nem tudom mire vélni. De nagyon zavaró. Úgy tudnám leírni, h bizsereg a bőröm, mintha allandoan maszkalna rajtam vmi, de természetesen semmi nincs ott.

Mit lehet ezzel csinalni? Már nagyon idegesít es hat allandoan viszketni nem a legjobb erzes.


2018. jan. 21. 03:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Poloska, rüh, ruha tetű, mosópor, öblítő, száraz bőr. Ez a tippem, nem látlak, nem tudlak szemrevételezni. Menj le a házi orvoshoz, mutasd meg magad, aztán majd eldönti, hogy melyik vagy mi okozza.
2018. jan. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!