Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom ha vakbelem van?

Honnan tudom ha vakbelem van?

Figyelt kérdés
Két napja fáj egy picit jobb oldalt a vakbél körül, nem mindig csak valamikor egy kis ideig, ha megnyomom nem fáj, de nincs étvágyam és egy kicsit hányingerem van, nincs lázam sem.

2018. jan. 23. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Láz, hőemelkedés, gyomor körüli fájdalom, étvágytalanság, székelési szokás megváltozása. Nyomásra érzékeny, nyilaló fájdalom. Volt olyan ismerősöm akinek csak hőemelkedése volt 2 hétig és azután derült ki. Volt olyan akinek a hasa fájt és nem volt lázas. Haverom meg össze esett a fájdalomtól.

Ha fáj vagy sűrűbben jelentkezik menj el ügyeletre. Nem vesztesz semmit!

2018. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy biztos: van vakbeled (ha csak nem anélkül születtél). Hogy gyulladt-e, vagy sem, arra meg ott a háziorvos...
2018. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jobb oldalt lent megnyomod és nem szúr akkor nem vakbél. Nekem hajnalban kezdte és egész nap nagyon fájt az alhasi rész, majd estére ha jobb oldalt megnyomtam, szúrt. Másnap kivették. Ha két napja fáj, és nem szúr nyomásra akkor nem vakbél. Már nem itt írogatnál :)))
2018. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Valószínüleg a beledbe sok salakanyag van és sok folyadék fogyasztással elmúlik nyugi ( amúgy a vakbeled nem.gyulladhat be hanem a féregnyúlványod)
2018. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!