Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állami kórházba ok nélkül...

Állami kórházba ok nélkül kivetethetem a vakbelem?

Figyelt kérdés

Szóval ki szeretném vetetni a vakbelem, nem szeretnék a későbbiekben bajt. Hány napig kell a kórházba lennem? Mennyi idő múlva fürödhetek majd ?


Nyáron szeretném ezt megoldani, most csak infót gyűjtök.


Mellékesen azért is kéne egy műtét mert ha minden jól meg jövőre leszek végzős és nem akarok tesizni. Most egy kisebb műtét miatt van felmentésem, de a szakorvos nem adja meg a háziorvos meg végképp nem ezért találtam ki a vakbél műtétet, meg amúgy is felesleges a vakbél, nincs funkciója, felesleges helyet foglal, meg mi van ha majd akkor gyullad be ha dolgozok, munkáltató se igen kedvelne a táppénz miatt.


2017. márc. 15. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem agymutetre lenne inkabb szukseged...
2017. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem veszik ki ok nélkül, mert te ezt szeretnéd!
2017. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt írják 3 napig minimum benn kell lenni, no, ha 400 méterre lakok a kórháztól akkor is ?
2017. márc. 15. 14:34
 4/7 A kérdező kommentje:

Agyműtét az felesleges, tudom kevés benne az infó. :)


Ok nélkül nem? KÁR! Köszi.

2017. márc. 15. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerezz vakbélgyulladást és voila, kínos beszélgetés nélkül kiveszik.
2017. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 400 m.re laksz a kórháztól, akkor a sebész kisétál hozzátok, és elvégzi ezt a kis beavatkozást. Gondolom TB re szeretnéd, mert így nem kell fizetned semmit se..Sok sikert.
2017. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az összes manduládat is kivetethetnéd, hogy ne gyulladjanak be.

De a lábadat is vágasd le szerintem, hogy ne gombásodjon.

A vakbél féregnyúlványa, amit ilyenkor eltávolítanak, az immunrendszer fontos része.

NINCSENEK felesleges szervek. Egyetlen élőlényben sem. Amire nincs szükség, azt a természet mindig lebontja.

2017. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!