Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Egyfolytaban...

Mi lehet ez? Egyfolytaban bizsereg a labam tobb helyen, ritmusosan. Zsibbad is utana. Olyan erzes mintha egy telefon rezegne az ereimben

Figyelt kérdés

Valaki segitsen legyszi a egy hete van ez az erzet a bal labamban de ritkan a jobb is csinalja..haziorvosom megvizsgalt es nem talalt semmit, (nem a legjobb orvos, nem nagyon hallgat ram..)adott beutalot reumatologiara csak az a baj hogy ket het mulva kaptam idopontot.

A labam meg egyfolytaban "rezeg" meg bizsereg.

Kisebb szunetekben eltunik de szornyu mert nem tudok masra gondolni, nem tudok aludni tole es tiszta ideg vagyok hogy mi lehet ez.

Valaki tudna segiteni?

Kinevetnenek a surgossegin ha ezzel mennek oda?


2018. jan. 23. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A sürgősségi nem erre való, nagyon kérlek, ne terheld őket ilyennel. Inkább keress egy magánorvost, ha nem bírod ki az időpontig.
2018. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most mar a hasamban es a szivtajekomnal is erzem

Nagyon felek,aludni sem merek

2018. jan. 23. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosi ügyeletet akkor, ők el tudják dönteni, mi legyen. Majd írd meg, mit mondtak.
2018. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lett? :-O Lehet valami keringési probléma...
2018. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg neurológiai.. remélem elmentél az ügyeletre. Na az a hàziorvos is ''szép lehet''. Reumatológiàn csak kiröhögik az embert és elküldenek gyogytornàra ami eredménytelen bohóckodàs.
2018. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Voltam ugyeleten, ahol a kedves asszisztensno kinevetett, hogy ilyen kis dolog miatt ejjel mentem be. Eleg szrul esett, elhihetitek. Teljesen panikban a nagy hidegben, ejjel bolyongok a varosban ,odamegyek es ezt kapom.. elkuldtek neurologiara, a doki megvizsgalt de azt mondta, hogy ez nem neurologiai,hanem pszichiatriai. En ezt az eredmenyt nem tudom elfogadni... nem hiszem, hogy egy pszichologiai dolog ennyire brutalis lehet. Teljesen meg vagyok gyozodve rola, hogy valami szervi baj van a dologban, csak az orvosoknak igy egyszerubb, mert letudtak a dolgot..

Most ott tartok, hogy nem csak a labamban erzem, hanem a kezemben es a nyakamnal is. A nyakamon fizikailag is erzem ahogy kattog az ideg. A rezgo erzes mellett Zsibbadast es tompa feszulest is erzek. Majdnem mindig este jon elo.

A reumatologia zsakutca volt. Ahogy a fenti hozzaszolo is irta, valoban csak gyogytornara kuldtek es megallapitottak (amit eddig is tudtam) hogy gerincferdulesem van. Valaszt a bajomra nem kaptam, csak izomlazitot , amit este bevehetek... ezt sem gondolom negoldasnak, csak elfedhetem vele a rangast egy ideig,amig hozza nem szokom a gyogyszerhez.. gyogyszerfuggo nem akarok lenni.

Ott vagyok, ahol eddig...

2018. febr. 12. 00:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, mi lett veled?
2018. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!