Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen alapítványok vannak...

Milyen alapítványok vannak veseátültetetteknek?

Figyelt kérdés

Azért fordultam ide,hogy hátha többet megtudok.

Sajnos a kisfiamnak 2015-ben leálltak a veséi(14éves volt ekkor).1 évig dialízisre jártunk.

2016-ban kapott vesét,de sajnos élete végéig szednie kell a kilökődés gátlót meg még további gyógyszereket,aminek egy részét közgyógyellátásra ki tudjuk váltani.

A férjem fizetése a számlákat éppen fedezi,amit ápolásit kapok a fiamra az meg ételre megy el , viszont a fiamnak szüksége lenne diétáztatásra amit nem nagyon tudunk megoldani,gyógytornáztatását sem tudjuk finnanszírozni,egyenlőre saját magam oldom meg neki a tornáztatasát.

Ráadásul a felemelt családi pótlékomat is megvonták mivel nem jár iskolába.(nem járhat iskolába,orvosi igazolás van róla)benyújtottam az újbóli kérvényt de még semmi hír róla.

Az lenne a kérdésem,hogy ilyen esetben kihez forduljak segítségért?

Vesetranszplantáltaknak van valami alapítvány aki tudna segíteni?

Sajnos tényleg alig tudjuk megoldani a diétáztatását,gyógyszereit.



2018. jan. 26. 14:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést most láttam ,hogy milyen témakörbe tette be,nem figyeltem,hogy hová teszi be
2018. jan. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!