Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy legyek soványabb? Tudnáto...

Hogy legyek soványabb? Tudnátok pár tanácsot/ötletet nekem mondani? L/13

Figyelt kérdés
Nem hinném hogy az edzéssel lenne probléma. Szoktam csinálni kb. 50 guggolást, 30 felülést, suliig meg vagy 200m-t. A fithd-n is szoktam néha ugrándozni. :DD

2018. jan. 8. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Súlyod + magasságod? Anélkül nehéz bármit is mondani.
2018. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kirkleander válasza:
13 éves vagy. ha nem vagy túlsúlyos ez ne legyen egy problémád.
2018. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez edzésnek édes kevés. Plusz tényleg nehéz adatok nélkül bármit írni. 13 éves vagy ha nem 70 kiló felesleges fogynod. Fejlődésben vagy még így csak kárt csinálsz.
2018. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem srácok.. Van egy 90kilós osztálytársam akinél egy nap elmentem, fotózgatott és olyan nagy husom volt azon a képen..Ezért utálom ha fotóznak... Mindig is duci voltam, ezért arról is leszoktam hogy tesiórán átöltözzek, de ezen most változtatni akarok. :)


Súlyom: 61 kg

Ui: dagadt vagyok!! :c

2018. jan. 10. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy? Èn pl nem titkolom 70 kiló vagyok ès nem vagyok kövér ès 175cm, 13 èves... Kèpet tudsz küldeni? Ami kb olyan mint te? A másik meg hogy túl izmos, vagy túl zsíros vagy? Ha túl zsíros akkor fogyj. Egyèl egèszsègesen.

Ha meg zsíros akkor edzj.

2018. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!