Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol faj a labszaram? 16L

Mitol faj a labszaram? 16L

Figyelt kérdés

A hetvegen meg semmi bajom sem volt. Ma ahogy setaltam be a suliba, 10 perc utan hihetetlenul elkezdett fajni a labszaram, setalni is alig birtam.

Nem vagyok tulsulyos, nem tudom mitol ereztem akkora fajdalmat a labszaramban. Terhelve nem voltam, siman kibirom az utat a suliig (30 perc), de most valahogy 10 perc utan nagyon fajt. Inkabb a csontomban ereztem a fajdalmat, mintsem a korulvevo izmokban.

Mitol lehet ez? Hazafele is elegge fajt, de amikor a suliban fel le maszkaltunk a lepcsokon par perc erejeig, semmi bajom nem volt.


2018. jan. 29. 20:19
 1/2 A kérdező kommentje:
JA, es a combomban nem is ereztem semmi fajdalmat, csak a terdemtol lefele
2018. jan. 29. 20:20
 2/2 anonim válasza:
Ludtalp gyanus, ahogy leirtad. Nekem is gyors tempoju setanal jon elo ez vagy talpgorcs. Ha visszater tobbszor, akkor hazi orvostol kerj beutalod ortopediara.
2018. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!