Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha késztetést...

Mit tegyek, ha késztetést érzek arra, hogy kipróbáljam a drogokat? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Tudom mennyire veszélyes és,hogy tönkre tehetem az egesz életemet.Foleg hogy nagyon fiatal vagyoj.Nem ertem magamat mert az egyik ismerosom 2 hete akasztotta fel magat mert angyalporz fogyasztott de hala Istenek nem halt meg.Nagyin nehez szamimra ezt feldolgoznj.Somat sirok miatta.De ugy erzem hogy ha majd elmegyek bulizni par ev mulva kifogom lrobalni.KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!Mit tegyek hogy ne érezzem így?Vagy mitol lehet ez?

2018. febr. 2. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
mar most ilyen fiatalon olyan az egesz iras modod, stilusod, helyesirasod, mint aki evek ota nyomja a dizajnerdrogokat.... ezt hivjak termeszetes szelekcionak, ha ennyire hulye vagy es nem tanulsz mas hibajabol hat csinald! en sem vagyok szent, de ha meghalna egy baratom es meg nem probaltam ki semmit nem azon filozofalgaznek mibe dogolhetnek en is bele... ha eldontotted hogy te is olcso, szemet szarokat fogsz tolni akkor mi a kerdes? biozz csak, a marijuanat meg hagyd meg az epeszu embereknek
2018. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a gyönyörű választ.Arról nem hallotál még kedves válaszoló,hogy valaki félre üt?Látom nem.Itt vagyok és segítséget kértem,toletek arra,hogy ez ne erősödjön és hogy ezt letudjam győzni.Már elnézést de látszik,hogy a szövegértés nehezen megy.Pont,hogy nen akarok drogozni.Pont hogy azt akartam megtudni,hogy miért erzek így...Mert tudod van aki azért kezd el drogozni mert mondjuk verik.Én pedig több "okot" vártam hátha rátudok jönni arra hogy miért ilyen kiba**ott szar a gondolkodás menetem per pillanat.
2018. febr. 2. 20:47
 3/8 A kérdező kommentje:
*hallottál
2018. febr. 2. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne próbáld ki, mert visszafordíthatatlan károkat tud okozni az idegrendszeredben. Persze, ha késztetést érzel, hogy ki kell próbálnod, akkor majd mehetsz utána pszichiáterhez, pszichológushoz.
2018. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek ez mitol lehet?Olyan válasz nem kell,hogy azért mert egy hülye p*csa vagyok...
2018. febr. 2. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig ez az oka :(
2018. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a tudatmódosítás ődidők óta az egyik legnagyobb ipar.

Évezredekkel ezelőtt is leitták magukat az emberek, és használtak más pszichoaktív szereket is.


Nem szereti az ember a valóságot. Nincs olyan, aki ne menekülne. Valaki iszik, valaki füvezik, gombázik, stb stb. Van aki elolvas egy könyvet, zenét hallgat.


De! Ahogy egy könyvből, zenéből, filmből, ugyanúgy egy ivászatból, betépésből, haluból is szerezhetsz olyan tapasztalatokat, ami segített a jellemed fejlődésében.


Szerintem nincs semmi nagy baj azzal, hogy kipróbálsz egy klasszikus drogot. A gond azzal van, ha nem vagy tisztában, mi is az, hogyan kell, rád erőszakolják, stb.


Ha már érzed, hogy elszívnál egy spanglit, azért olvass előtte róla, tudd meg hogyan hozhatod ki belőle a legjobbat, és ne a hős utcai gettón vagy egyéb számodra nyomasztó környezetben tedd.


És ugyanígy a többivel...

Nem mellesleg, tényleg olvass utánuk rendesen, tárgyilagosan. Jót-rosszat egyaránt. Akkor talán látod, hogy nem a legjobb dolog designer drogokhoz nyúlni, vagy lőni magad, etc.


Szóval ha már belemész, okosan...

(Itt erre azt mondják, hogy aki már belemegy, az hülye... Nyilván baromira megosztó téma, szerintem nem ettől leszel hülye, hanem ha rosszul csinálod.)

2018. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Skac néha -tök jó csinálni. Nem rosszabb mintha piálnál.. De azért ésszel .
2018. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!