Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ennek valami jogi/egyéb...

Lehet ennek valami jogi/egyéb következménye? Segélyhívás

Figyelt kérdés

A telefonom a zsebemben volt, véletlenül lezáratlanul. Utólag vettem észre, hogy felhívtam az 112-t, hívásidőtartam 18 másodperc.

Tényleg véletlen volt, soha nem hülyéskednék. Ezért most várhatok valamilyen büntetést? Nem hívhatom vissza, hogy ja elnézést, téves riasztás.


2018. febr. 3. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

nem. Semmit nem fogsz érte kapni, én is valamikor felhívtam a 1221 számot akartam a DIGI száma és véletlen kétszer is felhívtam, felvették, meglepődtem de elnézést kértem és mondták semmi baj.


Szerintem aznap te voltál a 48. aki a zsebéből felhívta őket véletlen, szóval hozzá lehetnek szokva az üres hívásokhoz.


Semmit nem fogsz kapni, mert nem egy ember veszi fel a hívásokat.

2018. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Annak lenne következménye, ha beleszóltál volna és kihívod őket.
2018. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
51%
Visszahívhatod hogy téves riasztás stb stb. Nem esznek meg. Ez lenne a normális. Amúgy nekik is vissza illene hívni mert mi van ha valaki nem tud beleszólni olyan baja van?!
2018. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!