Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nagyon sokat sírok, annak...

Ha nagyon sokat sírok, annak milyen súlyosabb egészségügyi következménye lehet?

Figyelt kérdés
Életemben nem voltam még annyira szerelmes, mint most. Persze visszautasítást kaptam. Egyszerüen nem tudom magam túltenni rajta. Minden nap órákon át sírok miatta. Emiatt súlyos szívritmuszavarom is lett. Már be is ültettek nekem egy pacemakert. Mostanában a hasam szokott görcsölni, szíróan fájni. Ez minek lehet a jele? Egy újabb betegség? És még mik alakulhatnak ki ez a "depresszió" kapcsán?

2017. dec. 10. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs rád szüksége az illetőnek! Szomorkodhasz míg élsz!
2017. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sírás megszépít.
2017. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom első válaszoló megfogta a kérdés lényegét... nem az érdekel, hogy mit gondoltok a szerelmi dolgaimról, hanem az, hogy lehe-e valami súlyos egészségügyi bajom belőle
2017. dec. 10. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat idegeskedsz,szorongsz, az rámehet a gyomrodra, gyomorfekélyt is okozhat, ami már nem játék. Hidd el, nem ér ennyit senki! Én is voltam már reménytelenül halálosan szerelmes (legalábbis akkor azt hittem), szenvedtem is miatta rengeteget, de így visszagondolva mosolygok magamon. :) Jönni fog majd az igazi, akit 100-szor jobban fogsz szeretni, mint most őt. :) Csak ne tedd most tönkre magad.
2017. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyomron kívül mimásra lehet még hatással ez a stressz?
2017. dec. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!