Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a sötét karikát...

Mi okozhatja a sötét karikát a szemem alatt?

Figyelt kérdés
Igyekszem sokat aludni, csak vizet iszom, rendszeresen mozgok, nem eszem finomított cukrot, sok gyümölcsöt fogyasztok mindezek ellenére nem múlik el. Egészségügyi problémám nincs, legalábbis semmi panaszom nincs. Van valakinek bármi tanácsa, mit kellene még tennem hogy eltűnjenek?
2018. febr. 4. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra szokták mondani, hogyha valakinek karikás szeme hogy fáradt
2018. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Átálltál a sötét oldalra. 😶😶
2018. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Shússler féle só vált be nekem. Recept nélkül kiadható. Ferrum phosphoricum tabletta. D6. 3x1. Pár hét használat után elmúlik.
2018. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a saját tapasztalataimat tudnám megosztani, ami javított a helyzeten. Abban biztos vagyok, hogy főleg az alvással és az étkezéssel van kapcsolatban. Azt tapasztaltam, hogy a sok alvás egyáltalán nem jó. Ezen kívül a késői evés sem. Mikor rendesen figyeltem ezekre, akkor beálltam egy olyan ritmusra, hogy korán keltem (négy körül), és nem voltam fáradt, de néha ledőltem nap közben fél órára. Ezen kívül persze sokat mozogtam a napon, így elég jól eltűntek a karikák. Ha érdekel, tudok előtte-utána képet mutatni. :)
2018. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy monokli vagy avkialvatlansag miatt szokott lenni sotet folt.
2018. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szem a lélek tükre, ha sötét, akkor te is sötét vagy. (no offense) Egyébként az a kialvatlanság jele.
2018. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!