Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 20 évesen vékony vagyok,30...

Ha 20 évesen vékony vagyok,30 éves koromra el fogok hízni?

Figyelt kérdés
Egy kollegám mutatott magáról fotókat, a huszas éveiben szálkás volt és fitt, mostanra pocakos, meg van ereszkedve a bőre, futni alig bír, és van rajta felesleg is. Ha most vékony és szálkás vagyok, mennyi az esélye, hogy 1-2 évtized múlva lerottyan az állapotom?

2018. febr. 5. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, lényeg, hogy mozogj és tartsd a kalóriadeficitet.
2018. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha elhagyod magadat.
2018. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Meg persze azt a keveset amit megeszel, legyen változatos. Az elhízás csak sima matek és fizika. Ha nincs fölösleges plusz bevive, nincs fölösleg sem.
2018. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 2-es és a 3-as írja jól. Ha elhagyod magad és az evésben keresel örömöt, akkor egyre jobban rakódni fog. A zsírréteg kialakulása pedig a plusz fel nem használt kalóriából keletkezik. Ennyire kell odafigyelni, ha ezeket átlátod, nem fogsz pocakos negyvenes lenni.
2018. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
40 után szoktak hízni általában, de ha mozogsz eleget és odafigyelsz a táplálkozásodra, akkor nem törvényszerű.
2018. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mivel változik az anyagcsere ezért könnyebb elhízni, ha mozogsz rendesen, akkor nem lesz semmi bajod
2018. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

20 évesen voltam 56 kiló.

28 vagyok, 52-54 között mozgok, bár most többet túrázok, stb. :)


Barátnőm három gyerek után 45 évesen is kb. 43 kiló :)

2018. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad, de szerintem fiú vagy. :)

Így neked jobb eséllyel marad meg a mostani testalkatod, ha odafigyelsz. Ahogy írták előttem, sport és normális táplálkozás.

A nőknek kicsit nehezebb, mert a változó kortól kezdve a hormonok miatt könnyebben szednek fel pluszsúlyt, könnyebben raktározza el a szervezet a zsírt.

2018. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha ez az egész ilyen pofonegyszerű és lematekolható, meg csak limitet és deficitet kell megtartani, akkor miért van annyira sok elhízott, zsíros, koleszterines ember?
2018. febr. 16. 23:22
 10/11 anonim ***** válasza:

20 évesen voltam 65 kiló, 35 évesen 78. De én vézna voltam, most vagyok normális. F/182cm


Viszont jó néhány volt osztálytársam, aki már akkor sem volt olyan véznácska gyerek, most már a cipőfűzőjét alig tudja bekötni...

2018. febr. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!