Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti inkább reggel, vagy este...

Ti inkább reggel, vagy este szoktatok fürödni/tusolni?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekel, hogy a többség mikor szokott. Én inkább este, mert nekem tusolás a lefekvés előtti rituálé része is kicsit, meg nem szeretek "koszosan" lefeküdni, reggel nincs igazán időm még tusolni is és nem is akarok amiatt korábban kelni. Párom viszont inkább reggeli tusolós típus. Ti mikor szoktatok/szerettek és miért?
2018. febr. 5. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Este szeretek, lemosom magamrol a nap porat, tisztan fekszem le, nekem igy tunik logikusnak, h nem fekszem koszosan az agyba.
2018. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagx csak este, vagy mind2! :)
2018. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én reggel szoktam,mert este úgy is leizzadok és nincs kedvem kétszer fürödni meg nem is akarom,hogy büdös legyek :D
2018. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esze
2018. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Este vagy mindkettő.
2018. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kérdés volt már de akkor tessék újra. :D

Este zuhanyzok ha kell suliba mennem, vagy női bajom van.

Ha lazulás van akkor fenn vagyok 2-3-ig is este, és csak akkor zuhanyzok ha reggel felkeltem.

2018. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
Este vagy délután. Ha délelőtt dolgozok akkor délután hazamegyek és zuhanyzok, ha este végzek akkor értelemszerűen este. Van hogy délelőtt elmegyek futni, akkor utána zuhanyozok és megyek dolgozni, aztán este még egy gyors katonazuhanyt csapatok mert nem akarok "buszosan" lefeküdni.
2018. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reggel is és este is. Reggel WC után muszáj fürdeni és az éjszakai izzadás miatt is, hogy ne legyen áporodott szagom egész nap, este meg a napi kosz miatt.
2018. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
este fürdöm csak, kivéve ha megvan vagy bazi meleg van (nyár)
2018. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

este fürdöm csak, kivéve ha megvan vagy bazi meleg van mert akkor reggel is(nyár)


(az előző úgy hangzott mintha akkor nem fürödnék xD

2018. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!