Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már kóros fogyás szerintetek?

Ez már kóros fogyás szerintetek?

Figyelt kérdés

Jan 8.-án kezdődött a panaszom..puffadás , azóta sokmindentől felpuffadok , nem eszek szinte semmit, nehogy felpuffadjak..azóta fogytam 8 kg-ot.Voltam orvosnál , hasi uh-ra nemsokára megyek..

Azt hozzáteszem aznap ( jan 8) chilis babot ettem azóta puffadok , elötte semmi gondom nem volt a gyomrommal.(nemtudok vam-e köze hozzá )

Eléggé stresszes vagyok , sokat szorongok.80kg-ról 72-re fogytam.


2018. febr. 13. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyomorsav túltengésed van,valószínűleg.Kapsz majd savlekötőt,aztán tudsz enni.Nem tudom,hogy milyen magas vagy,de a 72 kg,az nem tűnik kevésnek.
2018. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már kaptam savlekötőt , szedem , mellé még az Espumisant .

160cm

2018. febr. 13. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:

5 hét alatt a 8 kg,az elég sok,de gondolom,szinte koplaltál,szóval nem csoda,hogy ennyit fogytál.

Azért még így is bőven van rajtad felesleg,de ha rendesen tudsz majd enni,akkor ki kellene zárnod a cukrot,lisztet,amennyire csak tudod.

2018. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!