Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vasúti vécén illik nagydologra...

Vasúti vécén illik nagydologra menni?

Figyelt kérdés
Budapestre tartottam egésznapos programra és hát pont a vonaton jött rám. Úgy éreztem letudom útközben, mert nem tudtam mikor jutok legközelebb vécéhez. Sikerült elintéznem, csak épp olyan szabadba ürítős vécét találtam, így aggódtam hátha rossz helyen intézem. Még sosem voltam vécén vonaton. 21L
2018. febr. 13. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell, hát menni kell :) csak ügyelj a higiéniára!
2018. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vonal állomáson vagy megállóhelyen tartózkodik, akkor nem....
2018. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a Wc a vonatokon, hogy a kedves utas ne a nadrágjába szarjon. Amúgy ezek ilyen szabadba ürítős berendezések. Pisi, kaki megy ki a lyukon, majd szétcsapódik a síneken.:) Sokan romantikusnak tartják a síneken bandukolást a naplementében. Én nem annyira.
2018. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért van a wc, hogyha kell akkor lehessen használni.

Én is láttam már csajokat ott pózoltak nyelv nyújtogatva a sineken, mintha nyalnák a sineket. Csoda guszta szelfi tud lenni.

2018. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, nekem mondjuk otthon épp nincs hozzá nagy gusztusom, de ez van :d
2018. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illem kérdése, ha nagyon kell, muszáj elmenni, persze csak akkor, ha nem áll a vonat.
2018. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy illik- e? Azert van a vécé. Mondjuk, vonaton, elvileg csak menet szabad hasznalni a wc- t, állomásra beérkezve, nem.
2018. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, csak ne akkor amikor megállón áll a vonat. És persze vigyázz arra is, nehogy beleess, mert könnyen a sínek között találhatod magadat!
2018. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát én nem tudom felétek milyen vonatok járnak, de felénk szinte mind zárt tartályos, ergo nem potyog ki sehova.
2018. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Matee1999 válasza:
61%

Vécén nyugodtan csinálhatod mindkét dolgot, de csak menet közben. FLIRT motorvonaton zárt rendszerű vécé van, ott emiatt állomáson is lehet.

Illetve a MÁV 3. generációs IC kocsijának vécéjében nem tudom, mennyire jó ötlet nagy dolgot csinálni.

(kb. 2 centis nyílása van)

2019. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!