Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hany napig tartank bent...

Hany napig tartank bent hanyas miatt?

Figyelt kérdés
Nem virus, csak hanyok szerda ota. Mikor eselyes, hogy kiengednek, ha beadjak mondjuk az infuziot es jobban leszek?
2018. febr. 13. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem vírus? Ha lecsepeg az infúzió, nem valószínű, hogy bentfognak.
2018. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na de, ha nem vírus, akkor mi okozza? Gondolom, akkor engednek ki, ha teljesen megszűnt és az okat is "megtalálták". Azert egy hétig nem szokott ok nélkül hányni az ember.
2018. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Max 3 nap,.mert kell a hely másnak .
2018. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, eleg hianyos volt a leiras. Refluxos vagyok, es neha ha nehezebb kajakat eszek plusz stresszes idoszakomban vagyok, kepes a gyomrom minden kajat kiadni magabol.:/

Ma 2 infuziot kaptam es sokkal jobban vagyok, nem hanytam, max hanyingerem volt. Szerintetek kiengednek csutortok/pentekig?:((

2018. febr. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!