Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszatérnek az elvonási tünetek?

Visszatérnek az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve tiszta vagyok, sok dolgot fogyasztottam, de most nem ezt szeretném részletezni. Vannak időszakok, mint például most is, mikor fizikailag és lelkileg is pont úgy érzem magam, mint a megvonási időszakban. Rosszul vagyok, nem tudok aludni, kattog az agyam de valahogy mégis tompa, feszült vagyok és pánikrohamaim vannak. Teljesen olyan, mint akkor. Létezik, hogy miután minden kiürült a szervezetemből is érzem még ezeknek a hatását, vagy esetleg más bajom van?

2018. jan. 18. 12:17
 1/2 TR75 ***** válasza:
Valószínűleg a pszichés függés tovább tart, mert ugyan a cucc kiürült, de emlékszel még a hatásaira.
2018. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy év? Még megvonási időszakban vagy legalább fél évig. A tünetegyüttes elmúlHAT(nem biztos, hogy elmúlik, lehet pszichés betegség következménye is), de a sóvárgás marad. Valószinűleg életed végéig.
2018. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!