Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki az uborkamagképű...

Hogyan néz ki az uborkamagképű galandféreg?

Figyelt kérdés

Elmentem orvoshoz mert az utóbbi időben rendszerint találkoztam furcsa dolgokkal a wc papíron: rizsszem nagyságú, puha valamik, ruganyosak, de mégsem lehet őket csak úgy szétszakítani...nem mozogtak. KM

Van egy macskám, ugyan ilyenek másztak ki belőle, rögtön elkezdtem a féreghajtást nála is, magamnál is.


De egy különbség van: míg a macskáé fehér, a magamnál talált dolgok barnák.


Szóval hogy néz ki egy féreg íz? Ezek a barna dolgok lehetnek férgek?


2018. febr. 13. 10:20
 1/7 anonim válasza:
67%

Te párkapcsolatban élsz a macskáddal, hogy itt tetted fel a kérdést?

Amúgy meg mit mondott a doki?

2018. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te kezdted el a féreghajtást? Orvosnál voltál? Nem valami jó az, ha te is a macskáknak szánt féreghajtót veszed be. Mellesleg ha HÁROMHAVONTA rendszeresen féreghajtva van a macska (párszáz forint, nem éri meg rajta spórolni), akkor ez a veszély nem áll fenn. Mégis érdekelne, hogy hogy kaptad el, mert azért ez nem olyan gyakori...
2018. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kicsit elkalandoztatok:) szóval ti is arra gondoltok, hogy én is beteg vagyok?


Dehogy eszem a macskáét, sőt ő sem eszi az enyémet :D miket gondoltok. Mellesleg párkapcsolatban sem élünk, haszonállatként van, hiszen aglomerációban lakok családi házban, kell egy macska a rágcsálók ellen.


Pont emiatt, édes a tanács a negyedéves féreghajtásról, amit olvashattál a nagykönyvben, de ide havi féreghajtás kell. Nem hanyagolom el, kéthavonta gyógyszerezem az állatot, de mint kiderült, ennél gyakoribb kell. Hidzen a vadászattal újrafertőződik.


De ezt megkonzultáltam az állatorvossal, és én is a háziorvoshoz mentem: elmondtam, hogy mit gondolok azt mondta könnyen elképzelhető, állattartóknál rendszeresen előfordul, anélkül, hogy az bernek feltűnne. vermoxot írt fel és utamra engedett.


Viszont a szövegértelmezésetek gyengécske, kérdésre előbb válaszolni kell, majd utánna csodálkozni általatok képzelt badarságokon, vagy átgondolás nélkül kéretlen tanácsot adni, hiszen nem ez volt a kérés/ kérdés.

2018. febr. 13. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogalmazás volt gyengécske, kevés információval. Szerintem egyikünk sem gondolatolvasó. Én kérek elnézést amiért feltételeztem, hogy 2017-ben (az egércsapdák és riasztók fénykorában) házikedvencként tartod a macskát. Arról szó sem volt a leírásban, a lehető legolcsóbb módszerhez folyamodtál.
2018. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az általad említett nagykönyvről pedig annyit, hogy bizony elég háromhavonta, normál körülmények között. ;)

Legközelebb talán ne felejts el megosztani olyan fontos információkat, hogy még mindig a múltszázadi falusi elvet követed, miszerint kivágod a macskát a kertbe egerészni! Akkor talán tudom tanácsolni, hogy ebben az esetben sűrűbben kell, vagy csak simán ne tarts macskát.

2018. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Emlékeztetnélek, hogy most ugyan abba a hibába estél mint az előbb ;) ahelyett hogy utánaolvasolnál, már sértegetsz is egy vadidegent, ítélkezel ahelyett hogy tudatnád: számodra kevés az információ.


Habár azt állítod kevés volt az információ, a kérdésre felelni másodjára sem tudtál. Sőt inkább azzal próbálod megerősiteni önmagad, hogy engem sértegetsz buta módon.


És mielőtt dafke válaszolnál erre is, tájékoztatlak, hogy én több orvossal is konzultáltam már ez ügyben (ellenben veled.)tehát tudom, hogy mi lesz a helyes. Remélem azért érted az aglomeráció fogalmát, amely nem összekeverendő a vidékkel... Olyan kis butus vagy újra

2018. febr. 13. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valami olyan jön ki a seggedből, ami nem hasonlít szarra, akkor van baj, és mivel a macskád férges volt ahogy ki vettem abból amit írtál, ha nem ugyan olyan színű ám de minden másban hasonló/azonos objektumok jöttek ki a te seggedből mint a macskáéból, akkor én azt tudom tanácsolni hogy amivel csak lehet hajtsd ki magadból azt, ami termeli ezeket.
2019. márc. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!