Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Étkezés utáni felpuffadás...

Étkezés utáni felpuffadás ellen milyen hatékony gyógyszer létezik?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy mennyit eszem. Kaja után mindig felpuffadok, és bekómálok. Eddig nem zavart a dolog, de most, hogy németet tanulok, szükségem van arra a napi 1-2 órára, amit agonizálással töltök.

Milyen hatékony tabletta létezik?


2018. febr. 15. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Espuzisam ( lehet, nem jól írtam, de a leírásod alapján ez ugrott be valami reklámból. Nézd meg a Googliban
2018. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne tablettát akarj szedni, hanem menj el orvoshoz és derítsék ki az okát, hogy miért van így. Valószínűleg valamilyen betegség okozza, lehet, hogy ételallergiád van, vagyis valamelyik étel váltja ki, pl. lisztérzékeny vagy és akkor azt kerülni kell, mással kell helyettesíteni és máris megoldódnak a gondjaid.
2018. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: Köszi. Nem szoktam tévét nézni, de rémlik valami


2: Nem érdekli őket. Túlsúlyos vagyok, és férfi. Tehát megdögölhetek. Mindenféle szemetet írnak fel, és mindenféle pofára megállapított képzelet diagnózissal jöttek elő, de nem akarnak segíteni.

2018. febr. 15. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Merckformin 1000mg napi 3x

Enni sem lesz kedved utánna.

Engem ezzel tesznek tönkre.

2021. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!