Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyanusan nez ki ez az anyajegy?

Gyanusan nez ki ez az anyajegy?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 17. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kaptál bele véletlen?
2018. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem emlekszem ra.
2018. febr. 17. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szép, irány a bőrgyógyász
2018. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon csunyan nez ki?
2018. febr. 17. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Már nem tölt be valamiért, de nekem is van hasonlóm, csak abban nem vonal van, hanem pötty. Bőrgyógyász azt mondta, hogy valószínűleg megsértettem egyszer (lábamon van, valószínű borotvával) és hogy nem szükséges levetetni. De mindenképpen mutasd meg orvosnak. Változott mostanában? Hol van?
2018. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jobb vállamon van, és mintha ugy emlekeznek, hogy egy honappal ezelott a barnas resz hasonloan nezett ki, de talan nem volt rozsaszin korulotte.
2018. febr. 17. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan van, amiben pötty van, sőt pöttyök. Az enyémre is azt mondta a BGy, hogy nem szükséges leszedni, ha nem akarom, és azért lett ilyen deformált, mert surlodasnak kitett helyen van.

Mindenkepp mutasd meg a dokinak, mert az erezettsége is indokolhatja a levételt, amit mi így szabad szemmel nem látunk.

Nem hinnem, hogy problema lesz vele, de az orvos a szakember, aki majd eldönti.

2018. febr. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!