Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem múlik el a szoruláso...

Miért nem múlik el a szorulásom? Több mindennel is próbálkoztam!

Figyelt kérdés

Próbáltunk: Több vizet inni mint szoktam, tegnap ittam 1 liter Hey Ho-s szilva üdítőt. Tegnap is és ma is vettem be 2db Stadalax tablettát de semmi. Már 3. napja kínlódok. Amikor elmegyek WC-re érzem, hogy kell DE amikor kezdene kijönni annyira fáj, hogy nem is tudok ülve maradni, ezért fel kell kelnem.


Ugyanannyit iszok, eszek, mozgok mint eddig. Nem értem mi lehet a baj.

Mit javasolnátok még? (utánna néztem neten, amit tudtunk kipróbáltunk, de semmi változás.)


175cm vagyok és 90Kg.

16/F



2018. febr. 17. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hey ho t igyal,mert az annyira cukros, h fel is szivja az osszes vizet ami a szervezetedbe van. Azzal inkabb csak artottal mintsem hasznaltal volna. Vizet igyal, probalj aszalt gyumolcsoket enni, vagy barmi mas hashajto hatasut. Nem tudom mi az a Stadalax de gondolom hashajto. Ha az nem hasznalt probalj ki egy masikat, esetleg erosebbet. Ha meg nem oldodik meg egy par napom belul, menj el orvoshoz.
2018. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehetoleg ne egyel szilard kajat, csak levest / joghurtot / kefirt / gyumolcslevet. mozogj, setalj, jarkalj, hatha ez beinditja. dohanyzol egyebkent? ha igen, javasolnam, hogy szivj el egy szal cigit kaveval reggel, az megteszi a hatasat, de gondolom ez mar eszedbe jutott volna, ha cigiznel, ugyhogy inkabb csak a kvt probald meg reggel, hatha segit. ha nem, es rendszeresen elofordulo problema, akkor pedig ideje felkeresni az orvost, akarmilyen kenyelmetlen is a tema. sok sikert :D
2018. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem cigizek de tejes kávét már 3 éve iszok. :)
2018. febr. 17. 18:16
 4/6 anonim válasza:
Rostot vigyél magadba minél többet, Zabkeksz, gyümölcs, Forevernek van egy kiváló iható rost táplálékkiegészítője, vagy müzli is akár, bármi ami nagyon magas rosttartalmú. Ha meg fáj lehet bélgyulladás is amit a kemény széklet vált ki, ez is a rost hiány miatt lép fel, ami ha súlyosbodik akkor gyógyszer és kenőcs de azért kezd el már valami kenőccsel kenni pl. Reparonnal, mert nem fog begyógyulni. De mint mondtam Rost Rost rost
2018. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Hasonló gondokkal küzdöm, ami segíthet:


1. Orvos. Elmondod a panaszaidat, majd valószínűleg olyan válaszokat mond, hogy: több rost, több folyadék, ballasztanyag, stb. vagy kivizsgáltat.


2. Fogyni kell, túlsúlyos vagy.


3. Vannak gyógyteák amik segítenek, pl. a borsmenta, kamilla, stb.! Teából CSAK a szálasat ajánlom, a többi xart nem ér. Mióta szálas teát iszom rendszeresen, a filteres teát a guminőhöz hasonló élvezeti cikknek tartom. A Herbáriának vannak elérhető árban lévő szálas teái, szerintem jó a minőségük is (a filtereshez képest meg fényévekkel jobb).


4. Termelői méz. Nem teába, mert 45 fok felett elbomlanak belőle a hasznos anyagok, illóolajok. Az akác jó emésztési panaszokra, elterjedt is, na meg hungarikum is. Én vajas kenyérre szoktam kenni és reggelire fogyasztom. 2-3 teáskanál a napi adagom.


5. Gyümölcsök, zöldségek, magas rosttartalmú növények


6. Olajos magvak (!), diákcsemege


7. Rágd meg az ételt!!! Ideális esetben egy étkezésnek 20-25 percig kellene tartania az okosok szerint. [link]


8. Ne dohányozz, ne igyál (attól mert a spanjaid csak így képesek érvényesülni társaságban, még nem kell neked is utánozni őket)


9. A kávé segít, bár nem ajánlom. Valakit túlzottan felpörget.


Van egy rakás cikk a neten, csak olvasni kellene egy kicsit utána, közhely amit írni fogok, de Google a barátod. Ja és válogasd meg az információforrásokat. Az ismertebb oldalak, pl. hazipatika.com, webbeteg.hu ismert oldalak, ide orvosok cikkeznek.


[link]


Jó egészséget kívánok!

2018. márc. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp! Az majd meghajt és meg is keni a "kijáratot".
2018. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!