Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen állapotban mért vérnyomá...

Ilyen állapotban mért vérnyomás milyennek számít?

Figyelt kérdés

Nap vegen mertem este 8ora fizikai pakolas utan,elotte speedet toltam kozvetlenul,meg ugy egesz nap meg tegnap is.Viszont emellé a fuggosegem melle tarsul az edzesfuggoseg es az ezzel jaro kiegeszitok szteroidok hasznalata szinte folyamatosan.Elotte még megittam 4doboz sort is.

Na most tudom szegyeljem magam.meg minek ez minek az stb rossz vege lesz oke ez van hukye vagyok sokat nem remelek.Na de heccből megmertuk amugy neg sose merem csak pont elottunk volt egy a baratom szobajaban.150/50volt ami ekeg erdekes mert ahogy olvasom egyik alacsony masik magas.Na de igeb ám de a speedezes.folyanatos szteroidozas.sorozes tukrèben ez mennyire lehet mervado?


2018. febr. 19. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a vérnyomás nem tesz jót az érrendszernek. Ez a vérnyomás magasnak számít. A megoldás meglepő módon az életmódváltás lenne.
2018. febr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De lehet hogy ha epp felkeles utan merem tisztan mint most akkor tok mas nem?csak most nem tudom megmerni:S
2018. febr. 19. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!