Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan indítsam be reggel az...

Hogyan indítsam be reggel az emésztésemet?

Figyelt kérdés

Reggelente kellene elmennem nagyvécézni, mert ha nem, akkor napközben jön rám a suliban, ahol sajnos a mosdók állapota miatt nem opció, még a pisilés sem.

Olvastam olyan tippeket, hogy kávét, meleg italt kell inni reggel, meg hamarabb fel kel kelni, de sajnos a kávé meghajt, a meleg/forró tea is egy kicsit. Korán kelni meg amúgy is korán kelek, van hogy 4:15-kor, van hogy 6-kor.

(Amúgy is sokszor volt régebben hasmenésem, az is csak hétköznap. Szerintem stressz.)


2018. febr. 19. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
azt olvastam, hogy reggel éhgyomorra langyos vizet kell inni, ez segít beindítani az emésztést.
2018. febr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tumpike válasza:
Este egyél 1-2 kiskanál lenmagot, lehet egyben, összerágva, darálva, csak vízzel lenyelve, joghurttal stb. De fontos az elegendő folyadék fogyasztás, mert különben ellenkező hatása lesz. Be is áztathatod pár órára. Vagy 1-2 szem aszalt szilva, sárgabarack, de szintén folyadékkal. Reggel egy pohár langyos vagy meleg folyadék beindítja az emésztőrendszert. (Legjobb a víz, mert az halad át leggyorsabban az emésztőrendszeren) Előbb-utóbb rááll a szervezet és minden praktika nélkül is sikerül reggel elintézned.
2018. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyömbértea. Csíp, de nagyon jó.
2018. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!