Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottam hogy körömrágás...

Hallottam hogy körömrágás baj. De akkor is ha köröm csipesz helyett le rágom a nagyobb körmöt?

Figyelt kérdés
Pont jó rá áll a fogam tökéletesen letudom rágni bármelyk ujjamról a körmöt pont annyit hogy ne fájjon.( néha nem sikerül de ez ritka) van körömcsipesz nem arról van szó. de egyszerűen mikor meglátom hogy nagy valamelyk ujjamon a köröm akkor késztetést érzek arra hogy le rágjam régebben le is nyeltem ma már általában csak rágcsálom majd ki köpöm de van hogy le nyelem de ritka.
2018. febr. 20. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:

LOL :D


Én is csináltam régen, de leszoktam róla, már nem emlékszem, hogy hogyan, csak úgy jött, magától. Soha nem felejtem el, hogy volt egynéhány pont, amikor szégyelltem magam miatta és igyekeztem elrejteni az ujjaimat, a körmeimet, ökölbe szorítottam sokx :D Na ezt olyan szinten értették félre egy munkahelyen anno, hogy elkezdték terjeszteni a hátam mögött, hogy agresszív vagyok és már ökölben vannak a kezeim, mert talán verekedni akarok.

2018. febr. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én stresszhelyzetbe rágtam.Suliban doga írás közbe.Aztán felnőttem és nagyon zavart,akkor rakattam fel műkörmöt és az elsőt tövig lerágtam műkörmöstől.De az annyira rossz volt hogy a másodikhoz már nem nyúltam,azóta nem rágom és műkörmöm dincs régóta.Nem tudom fiú vagy lány vagy de ha lány ez egy jó dolog.
2018. febr. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
soha nem rágom addig hogy fájjon. max ilyen 2-5 mm ami 'kilóg'
2018. febr. 20. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!