Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a észrevette...

Mit csináljak, ha a észrevettem hogy a bátyám a semmire vesz be tablettákat?

Figyelt kérdés

Ma megnéztem és pár szem híján egy üres doboz rhinatiol cold volt a fiókjában. Igaz nem szép dolog más cuccai között turkálni, és bár már felnőtt de aggódom érte. Az egész azért furcsa mert láttam hogy múlthéten vette. Mire kellhet neki? (egyébként elvileg ez megfázásra van, de ő kicsit sem beteg mostanában)

Köszi a válaszokat :)



2018. febr. 20. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ilyen gyógyszertől semmi baja nem lesz, még ha 3 dobozzal is bevesz. Meg egyébként más gyógyszertől se.
2018. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem akart beteg lenni. Érezhette, hogy eldugul az orra, vagy bujkál benne betegség, és megelőzésre szedte be.
2018. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia a gyogyszer dextamethorpant tartalmaz ami kábító hatású szóval valószínűleg kábítószernek használta ;)
2023. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!