Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ebéd vagy korai vacsora...

Ha ebéd vagy korai vacsora után elszundítok 1-2 órára, mindig nagyon kómásan ébredek, nagyon száraz a szám és alig bírok visszaaludni később este. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Normál éjszakai alvás után soha nincs ilyen, de ha nagyon ritkán (kb. havonta-kéthavonta egyszer) ebéd után bealszok, vagy este 6-7 órai vacsora után (este normál esetben 8-9-10 körül vacsorázom), akkor azután 1-2 órával mindig felébredek, nagyon kómás vagyok, nagyon száraz a szám és nem bírok visszaaludni nagyon sokáig. Délután nem annyira gond, de este hajnal 2-3-ig akár kitart az ébrenlétem.
2018. febr. 23. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A választ nem tudom, de nálam is ez van. Én konkrétan úgy érzem magam olyankor, mintha beteg lennék, fáj mindenem órákig, minden bajom van, néha még mintha hőemelkedésem is lenne... Egészen gimnazista korom óta így van. Én úgy gondolom, hogy valami a hormonháztartással történik ilyenkor és ez attól van.
2018. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30 percnél többet nem szabadna aludni, akkor jó lesz.
2018. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!