Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy lenyeltem egy kis...

Lehet hogy lenyeltem egy kis darab alufóliát, meg egy darabot a műkörmömből, lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Az alufóliát azt hiszem a sült husin láttam futólag, nem vagyok benne biztos. A körmömet meg kapargattam, utána szedtem le foggal, épített volt. Abban se vagyok biztos hogy lenyeltem. Lehet valami baj? A fólia max rizsszem méretű lehetett, a köröm dettó. Már ha lement.
2018. febr. 26. 01:35
 1/1 anonim válasza:
Nem hinném, a barátom egy pénz érmét nyelt le (szerb 5 dinárost) és semmi baja nem lett, csak annyit mondtak figyelje a székletét mikor távozik vele az érme. Figyeld te is, aztán ha megtalálod nincs okod aggódni, ha nem akkor valószínű sikerült a gyomrodnak megemészteni.
2018. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!