Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rákos beteget leszázalékolnak?

Rákos beteget leszázalékolnak?

Figyelt kérdés
Vagy azoknak is dolgozniuk kell amíg bírják?
2018. márc. 1. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fogjãk. Pãrom is az volt szegēny 10 hónap alatt elvitte szegēnyt. Vēgig tãppēnzen volt.
2018. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, a rákkel nehéz a harc, már maga a tudat is, és ennek ellenére dolgozni kell járni..
2018. márc. 1. 10:27
 3/9 anonim válasza:
A rendszert én sem értem. Apunak volt, megműtötték aztán 2 agyvérzése lett. Jelenleg járni csak nehezen tud, fél oldala zsibbad, jobb keze kb használhatatlan, kettős látása van stb... és még a táppénzt is elvették tőle, mert szerintük nem szorúl rá, menjen vissza dolgozni. Pékként dolgozott...
2018. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A többi ténylegesen munkaképtelen súlyos betegséggel szenvedő embert sem százalékolják le.

Most ez a divat a politikában.

A rokkantak úgysem fognak kimenni tüntetni.



Anyum rokkantnyugdíjas, "nem rehabilitálható" (=munkavégzésre alkalmatlan), és 33 év munkaviszony után kap havi 40.000Ft-ot.


A szomszéd a kapuig nem tud kimenni, de őt sem százalékolták le, nem is munkanélküli, ha nem segítené a családja, akkor igen hamar éhen halna.

2018. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A rendszert én sem értem."


elmagyarázom.

a politikusok azt nézik, hogy mi az ami gazdaságos és mitől kapnak több szavazatot.


Egy munkaképtelen beteg nem gazdaságos, és csak néhány szavazatot vesztenek, ha megvonják a támogatását.



Egy rokkantnyugdíjas havi ellátásából 100 nyugdíjasnak lehet 5 kilós krumplicsomagot +500Ft Kaja jegyet adni.

Ebből a 100 nyugdíjasból 30-nak a szavazata már biztosított.

2018. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt már régen is megmondták a társadalombiztosítási továbbképzésen: nem azt nézik, hogy mije nincs meg, hanem hogy mije van, amivel még tud dolgozni.

Nincs keze? Hát ott a lába! Nincs lába? Hát ott a szája. Dolgozzon azzal. :)

2018. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Micsoda Homor Heroldok dolgoznak ott.


Ilyenkor azt kívánom, hogy ők vagy a gyerekük kerüljön olyan helyzetbe, hogy "legyen szája", amivel dolgozni tud, de ne tudja kitörölni a sggét.

2018. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy a jövőben is így legyen,a mostani kormányra kell szavazni.

Ez ami minden kormánynak jó,mert a múltban is igy volt .

Nem lehet a statisztikát rontani,hogy milyen beteg ez az ország .Az a fontos nekik,mennél előbb haljon meg valaki,annál kevesebbet kell Tb nek költeni rá.

A temetkezésnek is meg kell élni .

2018. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A temetkezés ,és a gyógyszer ipar a legnyereségesebb Mo.gon
2018. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!