Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megijedtem az eredménytől?!

Megijedtem az eredménytől?!

Figyelt kérdés

Ma kíváncsiságból megmértem a vérnyomásom mert picit olyan szédölgős, zsibbadósnak éreztem a nyelvem.

De a szédülést betudtam eddig annak, hogy 500 kcalokat eszek és még nem szoktam hozzá teljesen.

De az eredmény 137/73 a pulzusom pedig 70. Ez sok? Vagy nem? Szerintem nagyon. Mit kellene csinálnom?

18/L



2018. márc. 1. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyél normálisan, az 500 kalória iszonyat kevés, koplalás.

Látod, a szervezeted is jelzi, hogy nem jó ez így.

2018. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
500 kcal? Egy nap? Jesszus! Erről azonnal szokj le, az szinte felér az éhezéssel!!!
2018. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, meg a tanácsokat, de nem erre szerettem volna irányítani a kérdést. Nem azért mondom mert bunkó szeretnék lenni, csak a kérdésre. Kérlek :)
2018. márc. 1. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez a válasz a kérdésedre. Azért vagy rosszul, mert koplalsz.

Nyilván nem normális 137-es vérnyomás, főleg ilyen fiatalon. A pulzusod nem magas.

Ha nem hagyod abba ezt a hülyeséget, komoly bajok is lehetnek, és olyan egészségi problémákat okozol magadnak, amik egyébként nem alakultak volna ki.

2018. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A pulzusod teljesen normális, a vérnyomás a felső határon van, a tüneteidet semmiképpen nem magyarázza. Valószínűleg azért érzed így magad, mert alacsony a vércukrod. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de nem tudok nem arra goldolni, hogy épp a minap kellett egy fiatal huszonéves hölgyet felvilágosítanom a közelgő pacemaker-belültetésével kapcsolatban, mert a korábbi rendkívül alacsony kalóriás diétája miatt tönkrement az ingerképző csomó a szívében. Kérlek, gondold meg, inkább fordulj segítségért dietetikushoz vagy szakorvoshoz, ha fogyni szeretnél. Átérzem a problémát egyébként, mert 15 évesen ugyanezt csináltam, elszántan de tapasztalatlanul, következményként egy sor egészségügyi problémával.
2018. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem okoskodni akarok, sok fiatal lány átmegy ezen a koplalásos dolgon, én is csináltam ezt hónapokig, 500 kalória alatt voltam. Lefogytam gyorsan, de főleg vizet vesztettem, kicsi kalóriaemelés után a dupláját híztam vissza...Mellette pedig keményen edzettem, de már az sem használt! Az internet korában (akkor még nem volt ilyen lehetőség) tényleg annyi információ van erről a tévútról.
2018. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A vérnyomásod ennyi idősen magas, a 73 normális és a pulzusod is.


A kalóriabeviteled hosszú távon nagyon-nagyon kevés!!!


Miért akarsz kicseszni magaddal? Miért nem akarod megfogadni, amit itt írunk? De ha ilyen makacs vagy, akkor viseld a következményeit.

Ez nem annyira vicces, mint amennyire gondolod.

2018. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok. Mindenkinek nyomtam egy zöldet, mert ha ez a lány éhen hal, a mi lelkünkön szárad. :)


Hátha megfogadja a tanácsokat...

2018. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan vészesen magas, mérd meg újra legalább 10 perc pihenés után. Úgy 200 körül már zsibbadhat a nyelv. Igyál egy zöld teát, vagy csalán teát és táplálkozz normálisan, akkor nem fogsz szédülni.
2018. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!