Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a hajamon? Hogy...

Mi lehet a hajamon? Hogy tudom eltűntetni?

Figyelt kérdés
Minden este megmosom a hajam, mert már a 2. napon nagyon zsíros. De amikor megmostam és megszáradt utána ha megdörzsölöm a hajam akkor fehér darabkák hullanak le, mi lehet az? Korpa biztos, hogy nem lehet és serke sem. Hogy tudnám eltűntetni egyszerűen? Iszonyat idegesítő, hogy mindig dörzsölni kell, hogy ne látszódjon.

2018. márc. 1. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl sokat mosol hajat szerintem fejbőr darabok


Én 8900ft ért rendeltem a fodrászomtól sampont amit kifejezetten az én hajtipusom drága igen az de megérte

Heti 1x kell mossak hajat

2018. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen hajmosás után, főleg télen. Rohadt száraz a fejbőröm, tök feszül is. Én nem szoktam megdörzsölni, mert csak rosszabb lesz. Amikor itthon vagyok, akkor csak a homlokomnál lévő részre nagyon zsíros krémet szoktam rakni (nem is kenem el, mert reggelre azt is beszívja fejbőröm ott), valamint már csak heti egyszer mosok hajat.

Én már sokféle drága sampont kipróbáltam, de eddig még egyik sem vált be nekem.

2018. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mosd meg, ne légy igénytelen, mint a büdös hajúak.
2018. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak a legrosszabb, hogy hajwax miatt muszáj mosni, mert attól is csak zsírosodik.

(Jaa amúgy 21F)

2018. márc. 3. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!