Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy ez miért van?

Figyelt kérdés
Szóval nem is tudom hogyan fogalmazzak. Az miért van, hogy nekem a csípőm nem kerek, vagyis ilyen bemélyedés van a csípőmön. Interneten utána olvastam és valami hips dipsnek hívják, magyarul nem tudom mi a "hivatalos" neve. Nem tudom, hogy ez miért van és esetleg valaki tudja hogy ez mi és miért van és ezt hogyan lehetne eltüntetni ha egyáltalán el lehet tüntetni. Nagyon köszönöm a válaszokat előre is !!
2018. márc. 9. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
én semmi ilyet nem találtam a neten, és tartok tőle, hogy más is így lesz ezzel. Érthetőbben kéne elmagyaráznod a problémát.
2018. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem elsőre adott egy rakás találatot a Google:

[link]

Képek, ellenszerek, lehet próbálkozni.

Az okát nem tudom, így születtél (születtünk, mert nekem is ilyen, csak eddig nem tudtam, hogy hogy hívják. :D)

2018. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt eddig én is tudtam hogy, hogy hívják angolul de Magyarul nem tudom hogy hívják és mivel még nem vagyok annyira tehetséges angolból így nem tudom elolvasni hogy ez miért van de azért köszi a válaszokat mennek a zöld kezek :D
2018. márc. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!