Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyáshoz muszaly sportolni?

Fogyáshoz muszaly sportolni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 15:42
 1/8 anonim válasza:
100%
rendbe rakod az étrendedet, már attól lehet de ha mozogsz is mellé akkor 2x olyan jó :)
2018. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem muszáj, de akkor nagyon lassú lesz a fogyásod vagy nem lesz.. Mivel sport nélkül kevesebbet ehetsz. Minél többet sportolsz annyival növelheted a kalóriamennyiséget.
2018. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem árt, mert mozgás nélkül nagyon csúnyán megereszkedhet a bőröd, azon meg már csak a plasztikai sebész segíthet...
2018. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy mennyi mozgsra gondolsz. Ha nem eszel gyors felszívódású szénhidrátokat, az többet jelenthet, mintha heti 2-szer nyomnál mondjuk 15 perc akármit. Könnyebb NEM bevinni a felesleges kalóriákat, mint lemozogni. Ahhoz, hogy érdemben kalóriát égess, egyhuzamban 1-2 óra aktív mozgásra van szükség hetente többször. Vagyis kifejezetten sok mozgásra. Bár van egy másil elmélet is, Tabata edzésnek hívják, nézz utána. Ez nem igényel sok időt, de cserébe kegyetlen intenzív. Én most tervezem kipróbálni.
2018. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 andyTM válasza:
- A leghatásosabb fogyókúra, ha az ételt egyenesen a vécébe öntjük./Sándor György/
2018. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mú száj.
2018. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ebgumi válasza:
0%
Nem muszáj. A fogyás alapja, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit elégetsz. A sporttal az a baj, hogy utána éhes leszel, és túl sokat eszel, tehát csak adtál a szarnak egy pofont. A másik baj, hogy túlsúlyosan sportolva nagyon megerőlteted az izületeidet, és több kárt teszel magadban, mint hasznot. A sportot akkor érdemes csinálni, ha a testsúlyod már közelít az ideálishoz, de akkor is figyelni kell a kalóriabevételre, mert sportolás mellett is vissza lehet hízni.
2018. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne szólj bele ha már csak hülyeségeket tudsz mondani. A sport csak jó lehet ha ésszel csinálja,. Az meg hülyeség hogy a sport miatt többet fogsz enni. Én negyven kilót fogytam- és érdekes módon amint sportolni kezdtem, CSÖKKENT az étvágyam. Az emberek nagy része unalomból eszik, vagy csak úgy, nem azért mert éhes.. A sport meg a társaság leköti az embert, vagyis az unalomból zabálás csökken tőle.
2018. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!