Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tutira butaság, de azért...

Tutira butaság, de azért megkérdezem lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés
Egy elég mélyen benőtt szőrtüszőt szedtem ki egy régi tüvel, de elfelejtettem lefertőtleníteni.Rozsdát, ilyesmit nem láttam rajta mégis beparáztam mert kismama vagyok.Kaphatok így vermérgezést?Nagyon parázós vagyok.Köszönöm!
2018. márc. 12. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha részletesebben kifejtenéd az aggódáshoz vezető gondolatmenetedet, akkor talán meg ehetne érteni.
2018. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régi tű, koszos (esetleg rozsdás, bár nem látom rajta) nem lett lefertőtlenítve, azzal szedtem ki egy benőtt szőrt, vérzett.A véráramba bekerülhetett valami (virus, baktérium, gomba) amely betegséghez, vagy vérmérgezéshez vezethet?
2018. márc. 12. 17:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem földes vagy ilyesmi, a fertőtlenítés hiányában koszos.
2018. márc. 12. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel semmi bajod nem lesz,de alkohollal átmosnám.Ha kezd kipirosodni,feszülni,akkor doki.
2018. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm szépen!Lemostam alkohollal.Csak az bosszat, hogy felnőtt, értelmes embernek tartom magam, erre ilyet csinálok, ilyen felelőtlen vagyok.A terhesség elvette az eszem 😨
2018. márc. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!