Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Törölközés közben lejött az...

Törölközés közben lejött az anyajegyem, tennem kéne valamit?

Figyelt kérdés
A hasamon van egy anyajegy, törölközés közben észrevettem, hogy vérzik, ugyanis lejött. Már azelőtt is megtörtént ilyesmi pár évvel ezelőtt, nem lett semmi baj, de sosem lehet az ember biztos. Fertőtlenítés megvolt, be lett kenve Bepanthen Plus-szal. Akkor is aggódtam, mikor régen lejött, de nem lett baj. Nem akarom ismét a szerencsére bízni. Meséltem anyának mi történt, ő kente be és fertőtlenítette le a sebet, majd leragasztotta egy sebtapasszal. Bőrgyógyász még nem jött szóba, de biztos megyünk, így is úgy is menni kell, mert kötelező pár évenként. Van valami tipp, mit csináljak vele, amíg nem megyünk bőrgyógyászhoz?

2018. márc. 13. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Betadine- val fertőtlenítsd ne kenőccsel kenegesd.
2018. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ami biztos alapon azért anyud helyében kérnék azért időpontot. Jobb, ha megnézi orvos.
2018. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jav.: *-azért
2018. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!