Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vitamin hiányom van, vagy...

Vitamin hiányom van, vagy miért nem nő a hajam? Hónapok óta 1 cm-t se nő, pedig még vagy 10 cm-nek örülnék.

Figyelt kérdés
Használok Herba Regenert is, régebben szedtem vas+ c-vitamint hátha az a baj. Nem annyira töredezik csak hetente-kéthetente vasalom, vigyázok rá, nem mosom olyan sűrűn, nem használok hajszárítót, hogy nem száradjon. Nem festem. Vajon mi lehet a gond?:( Valaki tudna segíteni? Vitamin hiány, ha igen milyen, vagy valami más? Már teljesen tanácstalan vagyok, amúgy váll alattig ér kb. 5 cm-vel.
2010. jún. 9. 22:01
 1/5 anonim válasza:
Zöld teával öblítsd le hajmosás után és ne mosd le a hajadról, vagy csalántea. Próbáld ki, veszteni nem veszthetsz vele, végülis gyógynövények. Egyébként sokan mondják, hogy jó.
2010. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A haj hosszúsága genetikailag kódolt. Ha sosem volt hosszabb a hajad a mostaninál, akkor valószínűleg soha nem is lesz és hiába költesz rá kisebb vagyonokat, kencézed meg szedsz minden félét.
2010. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Akkor még lehet, hogy ezeket a teákat kipróbálom:) Amúgy volt hosszabb (pont olyan hosszú amilyennek most szeretném) 11-12 évesen utána lett levágatva és azóta állandóan le lett vágatva és kb olyan hosszú szokott lenni max mint most, mert ha megnőtt újra le lett vágva.. és most szántam el magam, hogy akkor megnövesztem újra olyan hosszúra de nem jön össze:( amúgy 19 éves vagyok
2010. jún. 11. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
tegnap 20:22 hát hallod lehet benne valami amit mondtál, én 5 éve próbálom megnöveszteni, de a vállamtól tovább nem nől...
2010. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony, sajnos nekem sem nőtt meg soha hosszabbra mint amilyen most. Anyukámnak is mindig kb akkora volt csak a haja mint nekem. De egyébként ez úgy van, hogy ha a hajszál eléri azt a hosszát, ami genetikailag kódolva van, akkor kihullik, és nő a következő. Van akinek egy 1 métert is meghaladhatja, van akinek csak 20 centi. Amúgy az egyik barátnőmnek a sörélesztő bejött, (persze neki hosszúra növő haja van :) )
2010. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!