Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami módszer, ami...

Van valami módszer, ami végleg megszünteti a pattanásokat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nem mindig van pattanásom, de már kezd belőle elegem lenni. Mondjuk van krémem, amivel ha kenem, akkor használ, mert a meglévőt előbb-utóbb eltünteti. Engem most az érdekel, hogy van-e olyan módszer, ami megakadályozza hogy legyenek újak?


Valakinek van ilyen tapasztalata?

Vagy ha elmennék kozmetikushoz, tudna vele valamit csinálni, hogy ne legyen sose pattanásom?



2018. márc. 17. 10:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Amúgy azt hittem ez főleg tiniknél van.... és 21 éves korra elmúlik.


Olyanokat is olvastam, hogy mérsékelni kell a cukrot meg zsíros ételeket.Lehet ebben is valami, de szerintem nálam nem ettől függ, mert hol van, hol nincs.

2018. márc. 17. 10:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálad kicsit hosszabbra nyúlik ki a kamaszkori állapot .

Az jó lenne ha kozmetikushoz mennél,kitisztija az arcodat,és pár hétig nem lesz vele gond .Még nagyon változóban vannak a hormonjaid .

2018. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lehet elmegyek kozmetikushoz. Már alig várnám, hogy túl legyek ezen a pattanásos időszakon.... olyan idegesítő. Főleg mikor egyszerre több van.
2018. márc. 17. 23:11
 4/4 anonim válasza:

Igazából vannak az Isotretinoin gyógyszerek, amiknek viszont elég vitatott megítélésük van. Az tény, hogy garantáltan gyönyörű bőrt varázsol, de szerintem csak tényleg elég súlyos eseteknél érdemes alkalmazni. Nem akarlak rábeszélni semmire, de ha esetleg érdekel a dolog, beszélj egy bőrgyógyásszal, és olvass véleményeket neten, mert nem egy egyszerű gyógyszer :D


Egyébként én az írásodból nem képzelem el túl súlyosnak a bőröd. szóval valószínüleg érdemesebb lenne kozmetikusnál próbálkozni.

2018. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!