Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem ha sörrel...

Mi történik velem ha sörrel veszek be egy doboz frontin?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Alszol és szenvedsz egy pár napig.
2018. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha lehet, ne vegyél be semmit! Nem halsz meg tőle, de kórházba kerülsz, ami több hetes kezelést követ. Nem hiszem, hogy ez hiányzik neked. Keress a problémádra megoldást, légyszi!
2018. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt: Nem tudom, hány db-os és hány milligramos Frontinod van otthon, mert az sem mindegy, de egy gyomormosás nem hiszem, hogy hiányzik neked. Előző voltam.
2018. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem mosnak gyomrot, és semmi baja nem lesz. Persze nem mindegy, hogy egy 40 vagy 100 kilós emberről beszélünk.
2018. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

100 db-os 2 milligramosnál biztos, hogy rosszul lesz. Ezért írtam, nem mindegy, hogy 100 db-os 0,25-ös, 0,5-ös, vagy 2 millis.


Ne szedd be!

2018. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 100 db- os 0.5ös akkor vagy összehányod magad vagy elájulsz és leáll a légzésed. Bevisznek a kórházba, intubálnak. Aztán zárt osztályra kerülsz. Ha van valami harcias rokonod talán ki tud hozni. Ha nincs akkor ott fogsz éldegélni egy darabig. Nem egy vidám hely. Csomó dilig vesz körül, rácsok vannak az ablakon, hozzákötöznek az ágyhoz, hogy ne tudj magadban kárt tenni. Ha nem eszel megtömnek vagy kapsz orrszondát. Egy barátnőm megcsinálta vele ez történt. Szerencsére a családja 2 hét után kihozatta aztán terápiára kellett járnia azóta is gyógyszerrel tömik. Akár olvashatnál egy érdekes könyvet vagy nézhetnél egy vidám filmet is ahelyett, hogy ilyen marhaságon gondolkozol. De te tudod, a te életed.
2018. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem ha peched van akkor agykárosodásod is lesz aztán jó lesz úgy nyomin tovább élni. A 30db ostól csak rojadt szarul leszel egy darabig.
2018. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Remélem, kellőképpen elrettentettünk. :)
2018. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!