Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történik, ha elszívsz 1...

Mi történik, ha elszívsz 1 egész doboz füves cigit?

Figyelt kérdés
Nem tervezek, se most, sem máskor, de írok egy történetet, amiben most ez jött szóba, és nem szeretnék hatalmas hülyeséget írni.

2015. szept. 13. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem már a kérdés is hülyeség. Egy egész doboz? Azt nem dobozban árulják :)
2015. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam írni amit az első. Füvet grammra árulnak, nem pedig dobozban mint a barna szofit.


Füvet túladagolni nagyon nehéz. Hatalmas mennyiséget kell elszívni rövid idő alatt. Ugyanazok lennének a tünetei, mintha csak egy szálat szívott volna.

Egy kezdő mondjuk egy száltól is simán rosszul lehet.

2015. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igaz (látszik, hogy nem vagyok benne a témában). De annyit, amennyi egy cigis dobozba belefér.Vagy csak úgy alapból, nagyobb mennyiségben, ha egymás után szívnád el, mi történne?
2015. szept. 13. 15:16
 4/14 A kérdező kommentje:
oké. Köszönöm. :)
2015. szept. 13. 15:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb ugyanaz mintha egy doboz sima cigit szívna el. Nikotinmérgezés veszélye fennállna.

Plusz még be is tépne rendesen.

2015. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kösz. :)

És kb. meddig tart 1 szál hatása?

2015. szept. 13. 15:29
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk, az USÁban, tényleg lehet kapni, előre dobozólva.
2015. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt hogy így hülye a kérdés, meg hogy elkéne hagyni a doboz dolgot, már többiek leírták.

Térjünk át a hatásra.

Extra nagy mennyiségű fű elfogyasztása során előfordulhat, hogy csak bambulsz bele a semmibe magadba zárkózva, olyan mértékben, hogy fel se fogod mi történik körülötted. Esetleg paranoia is előfordulhat, vagy pánik. Zavartság, összefüggő beszédre csak nehezen képes, stb.

2015. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Vagy bealszol tőle. Egyik ismerősöm faterjával szívott füvet, az öreg először csinálta, és betekert egy gét, elszívta egyedül. Az lett a vége, hogy bealudt, meg elmondása szerint furákat álmodott.

Egy átlagos ember, már 0,3-0,4 grammtól elég jól van 2-3 óráig.

2015. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ milyen minőségű fű. Ha látszik, hogy tiszta gyanta és jó tömör, akkor 0,2 bőven elég egy egyszemélyes cigibe, akkor 2-3 órára elrak.


De ez függ attól is, hogy mennyit csinálod, van olyan haverom aki annyit tesz egy cigibe, hogy szerintem én annyitól elájulnék. Ha meg pl. te teljesen kezdőként bekóstolnád az én napi adagomat, ott is lennének bajok. :)


Teljesen kezdő embereknek 0,5 gramm az ideális mennyiség szerintem, ha vagytok 3-4-en a cigire.


Valóban nincs olyan, hogy "1 doboz füvescigi", viszont ha túladagolásra gondolsz lehetséges, (sok esetben ez nagyban a hirtelen bevitt, szűretlen nikotinmennyiségnek is jócskán köszönhető, ha valaki nem dohányos), előfordulhat erős szédülés, bealvás, fél óráig bambán magad elé meredés, de semmi komoly, hányás meg ilyesmik mint pl. az alkoholnál.

(persze ha nagyon sokáig, nagyon túl nyomod okozhat mentális problémákat, de erre egyszerű a megoldás, ésszel kell csinálni, nem reggeltől estig, mindennap :D )

2015. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!